6-9 Aralık 2017 tarihinde düzenlenecek olan ‘Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’nda İstanbul Aydın Üniversitesi de yerini alacak.  Birbirinden farklı projelerin ve girişimcilik çalışmalarının konuşulacağı bu haftada İAÜ, teknoloji alanında gerçekleştirdiği çalışmalarını sergileyecek.

TİM tarafından İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlik bu yıl, inovasyon ve girişimcilik dünyasının tüm renklerini bir araya getiriyor. Dünya’dan ve Türkiye’den sanayicileri, akademisyenleri, üniversite öğrencilerini, teknoloji liderlerini, girişimcileri, melek yatırımcıları, sivil toplum kuruluşları ile AR-GE ve bilim teknoloji merkezlerini aynı çatı altında toplayarak Türkiye’nin gündemini değiştirecek konu ve konuşmacıları ziyaretçi ve katılımcılarımızla buluşturmaya hazırlanıyor.

TTYYO ve Incubation Istanbul Faaliyetleri

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde girişimcilik ve teknoloji faaliyetlerini yürüten, TTPYO (Teknoloji Transfer ve Proje Yönetim Ofisi ) ve Incubation Istanbul 4 gün boyunca İstanbul Kongre Merkezi’nde çalışmalarını sunacak. Ayrıca, Incubation Istanbul ön kuçukla ekip lideri ve STARSAT uydu takımının ekip lideri Çağrı Temel Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’nda konuşmacı olarak yer alacak.

İAÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Twitter üzerinden İAÜ ekibine başarı dileklerini iletti.

6-9 Aralık tarihleri arasında Incubation İstanbul’a bağlı olan ön kuluçka ekipleri,

  • STARSAT
  • ELEKTROAYDIN
  • ANATOLIAN EAGLES

projelerini sergilemek üzere Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’nda olacak.

Kayıtlar, http://registration.turkiyeinovasyonhaftasi.com adresinden yapılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here